четвер, 23 лютого 2017 р.

Акція "Тиждень без телефону"

Учні 9 класу організували в школі акцію 

«Тиждень без телефону в школі».

Інтерв’ю з учнями 9 класу.

-       Що вас спонукало зробити такий крок «Тиждень без телефону у школі»?

-      Пішли на такий крок, бо не вистачає живого спілкування, хочеться пограти в якісь ігри з однокласниками, а вони всі зайняті своїми смартфонами - говорить учениця 9 класу Маргарита Козак.
85% учнів нашої школи на перервах спілкуються у соцмережах. Іноді, коли спостерігаєш за цією картиною, здається, що  вони переписуються між собою, стоячи зовсім поряд. Тому учні 9 класу спробували кинути виклик своїй залежності від телефонів. 

-      Було важко без телефону чи Інтернету?
-      Без Інтернету, звичайно! Але іноді хотілось поглянути котра година на телефоні, зробити селфі. Було важко перший день. А потім почали забувати про телефон.

-      Ви вважаєте себе інтернет залежними?
-      І так і ні. Є невелика залежність від соц. мереж (Вконтакті) – так говорять про себе  9-тикласники.
-      Чи всі витримали це нелегкий для сучасного учня виклик?
-      Ні, із 9-ти не втримався лише один, говорить не зміг без соц. мереж.

-      Коли повертались зі школи додому, відразу кидались до свого смартфону?
-      Ні, старались себе стримувати, але через деякий час обов’язково брали до рук телефон. Ми навіть домашнє завдання робили без Інтернету. І немає в цьому нічого складного.

-      Щось змінилось після тижня без телефону?
-      Так тепер ми можемо забути телефон у класі коли йдем у їдальню або на перерву. Менше часу проводим у соц. мережах. Раніше дорогою до дому ми слухали музику на смартфонах, а тепер йдучи додому спілкуємось і навіть не дістаєм телефон із портфеля.

-      Ви задоволені результатом?
-      Так, звичайно. Телефон це невід’ємна річ сучасного життя, його потрібно використовувати з користю. Ми не хочемо на завжди від нього відмовитися, але ми собі в першу чергу довели, що прожити хоча б декілька годин без телефону можна і потрібно. Для того, щоб насолодитися спілкуванням з однолітками, щоб залишились приємні спогади про шкільні роки. А ще в соціальних мережах не вирішити проблеми ті, що можна вирішити за допомогою живого спілкування з однолітками, батьками, вчителями і друзями. 

Вчитель інформатики
Демидчик А.М.


Немає коментарів:

Дописати коментар