Здобувачам освіти

Структура 2023/2024 навчального року

І семестр - з 01 вересня 2023 року до 24 грудня 2023 року;
ІІ семестр - з 10 січня 2024 року до 31 травня 2024.

Канікули:
осінні з 30 жовтня по 05 листопада 2023 року;
зимові з 25 грудня 2023 року по 9 січня 2024 року;
весняні 25 березня 2024 року по  31 березня 2024 року.

П'ятиденний навчальний тиждень.
Початок навчання  - 9:00.

 Понеділок  - робоча лінійка 9.45.

Правила поведінки під час ожеледиці


Обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони вкриті льодом. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає небезпеки травмувань.
Не прогулюйтеся з самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та потрапити на дорогу, автомобіль може виїхати на тротуар.
Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та у ожеледицю. В ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів, і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести, в кращому разі, до каліцтва, а то і до загибелі. 
Що робити, якщо ж  ви впали?..... якщо через деякий час відчули біль у голові, в суглобах, нудоту, побачили, що утворилися пухлини - терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можливе виникнення ускладнень з неприємними наслідками.
Нестійкі погодні умови - відлига вдень і заморозки вночі сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків з похилим дахом), що виступають на архітектурних частинах будинків та великих деревах.
Пересуваючись містом у період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки чи біля високих дерев, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів.
 По можливості необхідно триматись на безпечній відстані від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.


Увага!!!


Пам'ятка велосипедиста


1. Їздити тільки в шоломі.
2. Не можна опускати голову при їзді на велосипеді (можна не помітити машину, пішохода  або  попереду гальмуючого велосипедиста).
3. Обов'язково піднімати руку при бажанні зупинитися, а також  за допомогою руки повідомляти  про намір повернути ліворуч  або праворуч. 
4. Не можна плутати де ліворуч, а де праворуч!

5. Не розмовляти  рухаючись у колоні.
6. Під час руху не відволікатись на сторонні звуки, бути максимально  уважним.
7. Обов'язково звертати увагу на дорожні знаки!

8. Забороняється слухати музику в навушниках.
9. Об'їжджати транспортні засоби необхідно на відстані не менше 1 метра з лівої сторони. Якщо у цей час  позаду Вас рухаються інші транспортні засоби, треба їх пропустити. Для цього  підніміть руку,  зупиніться  або пригальмуйте.
10. Велосипед  повинен бути обладнаний  двома ліхтарями (білий спереду та червоний ззаду), а також жовтими катафотами. 

11. Велосипедисту бажано мати кольоровий одяг (яскраві вітровки, 

веломайка, білі шкарпетки та ін.), щоб бути помітним на дорозі. 

Немає коментарів:

Дописати коментар